מדינות ערב נוספות

שיווק ספרות אנטישמית ע”י איראן:

בביתן האיראני ביריד הספרים בפרנקפורט הוצגו ספרים אנטישמיים בתרגום לאנגלית. הספרות האנטישמית המשווקת ע”י איראן מפיצה מסרים של שנאה כלפי העם היהודי ומעניקה לגיטימציה לאלימות ואף לטרור נגד ישראל ונגד קהילות יהודיות ברחבי העולם.
להמשך קריאה...

תעשיית השנאה: בערוץ טלוויזיה ירדני עצמאי בשם “אלממנוע” שודרו בחודש הרמצ’אן 22 פרקים (מתוך 29 ) של הסידרה האנטישמית “אלשתאת” (הפזורה),

הסדרה, שהופקה בסוריה שודרה בעבר ע”י ה”חזבאללה” והאיראנים ועוררה מחאות ברחבי העולם. הסדרה עושה שימוש במיתוסים אנטישמיים כולל בעלילת הדם של שימוש בדמו של ילד נוצרי לאפיית מצות . בעקבות פניות מצד ארגונים אמריקאים וישראליים אסרה ממשלת ירדן על המשך השידורים אך יו”ר ערוץ “אלממנוע” התבטא כי הסדרה תשוב למסכים אחרי חודש הרמצ’אן.
להמשך קריאה...

בסדרה של שלושה פיגועי טרור מתוזמנים בבתי מלון בעמאן ( 9 בנובמבר 2005) נהרגו כ-67 בני אדם וכ-200 נפצעו.

“טביעות האצבע” של הפיגוע מוליכות אל ארגון “אלקאעדה” ואל אבו מצעב אלזרקאוי, העומד בראש שלוחת “אלקאעדה” בעראק והחותרת “לייצא” את פעולות הטרור למדינות אחרות באזור
להמשך קריאה...

נשיא איראן אחמדי נז’אד שב ושלל את זכות קיומה של מדינת ישראל והטיל ספק בקיומה של השואה במהלך ראיון שנערך עימו בשולי הוועידה האסאלמית שהתקיימה בסעודיה.

מסרים ארסיים אלה מהווים המשך לנאומו הקודם של הנשיא בו קרא למחיקת ישראל מהמפה. הם מעידים כי המדובר באידיאולוג קיצוני, אשר למרות ביקורת מבית ומחוץ מעניק עדיפות ברורה לשיקולים אסלאמיים מהפכניים, כפי שהוגדרו ע”י ח’מיני, על פני שיקולים לאומיים פרגמטיים.
להמשך קריאה...

המנהיג החדש של תנועת “האחים המוסלמים” בראיונות לתקשורת:

ההתנגדות בעיראק ובפלסטין – לגיטימית; אמריקה היא שטן והאיסלאם עתיד לפלוש לאמריקה ואירופה
להמשך קריאה...

ה”פרוטוקולים של זקני ציון” ממשיכים להוות “להיט” בשוק הספרים המצרי:

שתי גרסאות חדשות של “הפרוטוקולים”, אשר יצאו לאור במצרים במהלך 2003, נמכרות בחנויות הספרים של קהיר, ולהערכתנו גם משווקות לרחבי העולם הערבי והמוסלמי.
להמשך קריאה...

פרסומים משנים קודמות

201720162014201320122011201020092008200720062005